Vše se děje z nějakého důvodu

Předtím, než Vám budu vyprávět svůj příběh, bych chtěla podotknout, že jsem se velmi často rozčilovala nad tím, když se mi něco nedařilo, jak jsem si naplánovala. Nebo se nevyvíjelo, zrovna podle mých představ.

Uvedu příklad

Mám domluvený sraz s kamarádkou ve 14 hodin. V tom mi nečekaně volá mamka, že ve 14 hodin potřebuje odvézt na poštu vyzvednout balík. Jsem nervózní, že svou schůzku s kamarádkou nebudu stíhat, a že na mě bude čekat. Odvezu mamku na poštu, a jako splašená jedu na schůzku . Dorazím na domluvené místo se zpožděním a kamarádka nikde. Po 10 minutách dorazí na místo a omlouvá se za zdržení, jelikož její mamka potřebovala pomoc vynosit nákup z auta.

No musela jsem být tak nervózní, že nestíhám ? Musela jsem uhánět, jak splašená ?

Od jisté doby, jsem si řekla, že vše, co se mi v daný den přihodí, budu brát tak, že je to správně a má to prostě tak být.

A teď Vám povím příběh, který si mi nedávno přihodil.

Je příjemný říjnový den a já přemýšlím, co s Carloskem podnikneme. Zvažuji dětský koutek, nebo park, kde moc rádi krmíme kachny. Nakonec se rozhodnu pro kachny a vyrazíme do parku, který je od nás vzdálený cca 30 minut autem.

Po dojetí na místo, zaparkuji a vyrážíme nakrmit kachny. Strávíme v parku super odpoledne a ještě se vydáme na procházku městem. Carlosek se v parku dost unavil. Při procházce v kočárku usnul a já jsem si zašla na své oblíbené kafíčko do kavárny. No a je čas jít . Vydáváme se zpět k autu.

Nemilé překvapení

To jsem, ale ještě netušila, že nás po příchodu k autu čeká nemilé překvapení . Tím překvapením byla botička na kole a vzkaz od městské policie. Nahodím zoufalý výraz a hmatám po telefonu. Co to? Telefon je vybitý. O je je, povzdechnu si. V tom okamžiku, si všimnu několika mladíků hrající fotbal zpovzdálí. Zavolám na ně a poprosím je, zda bych si od nich nemohla zavolat. Mladíci byli velmi ochotní a půjčili mi svůj telefon.

Propadlý řidičský průkaz

Zanedlouho vyhlížím městskou policii, která přijíždí cca po 20 minutách. Policie mě požádá o předložení dokladů a oznamuje mi, že bohužel parkuji v placené zóně, bude to za 500 korun a odchází ke svému autu. Po 5 minutách vychází pan policista ze svého vozu a sdělí mi, že můj řidičský průkaz, už je nějakou dobu propadlý, a ať si jdu v nejkratší době zažádat o nový. V tom mi ztuhne výraz.

Ježiš…já si klidně jezdím na propadlý řidičský průkaz a vůbec o tom nevím (proč mě čas od času nenapadne platnost zkontrolovat.. vyčítám si).

Zaplatila jsem pokutu, rozloučili jsme se a my s Carloskem konečně vyrážíme domů.

Po cestě nad celou událostí přemýšlím. Musela jsem jet do Hradce krmit kačeny, zdržet se déle ve městě, aby mi policie stihla dát botu na kolo a já díky tomu zjistila, že mám propadlý řidičský průkaz .

Kdyby se tohle celé neodehrálo, nejspíš bych na ten řidičský průkaz jezdila dodnes, nebo by mi snad vesmír připravil do cesty další lekci?

Co byl ale teprve oříšek na dortu je to, že jsem další den šla žádat o nový řidičský průkaz a co jsem se tam nedozvěděla. Paní Nosková, před 2 lety jste nahlašovala ztrátu řidičského průkazu a žádala o nový. Ten nový tady na Vás čeká už 2 roky v šuplíku. Takže, tenhle mi dejte, ten je neplatný a tady máte aktuální.

Závěr

Před 2 lety jsem ztratila řidičský průkaz, a tak jsem si zažádala o nový. V tom jsem našla ten, co jsem původně ztratila a zapomněla jsem, že jsem si žádala o nový. Tudíž, jsem používala starý a nový ležel 2 roky v šuplíku na dopravním úřadě. Mezitím starému, řidičskému průkazu skončila platnost a díky tomu, že jsme jeli do parku krmit kačeny a dostala jsem botu na kolo auta jsem zjistila, že jsem si před 2 lety žádala o nový řidičský průkaz a jezdím na již neplatný.

Záhada vyřešena

Jaké z příběhu plyne ponaučení? Že se vše, vždy děje z nějakého důvodu. Někdy, nám prostě jen určitá situace chce ukázat, ten správný směr.

K Transformačnímu baličku, který je zaměřen na bloky, vztahy, čištění, energetické vazby, hojnost a prosperitu ve všech oblastech života se dostanete kliknutím zde>> TRANSFORMAČNÍ BALÍČEK PRO ŽENY

Věnuji se osobnímu rozvoji a síle pozitivního myšlení . Učím jak žít život s lehkostí, netrápit se nad zbytečnostmi a najít ten správný směr.  Můj příběh si přečtětě zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.