Imunní krunýř proti negativitě

Chci si plnit sny

Stále jsem toužila se rozvíjet a nabít všeho, co jsem v dětství neměla. Mám na to přeci nárok, není to tak těžké, když člověk chce a snaží se. Každý si zaslouží cítit se dobře a získat vše, po čem jeho srdce touží . Chci si plnit sny ..promlouvá ke mně mé já.

Ovšem druhá strana ke mně hovoří:  Jsi spadla z višně ne? To vůbec nemá smysl. Jsi naivní. Vrať se do reality. Vrať se na zem. Buď ráda, za to co máš. Může být i hůř.

A co takhle může být i lépe? To mi ta druhá strana ale neřekla.

Pochyby

Hm… zamyslím se. Nechala jsem se často ovlivnit názory druhých. Brala si vše k srdci. Pochybovala jsem o sobě. Měla jsem strach začít cokoliv nového, bála jsem se, že nejsem dost dobrá, že to nedokážu. Cítila jsem se jako malý kamínek uprostřed pouště, který by byl rád někde jinde, ale je tak malý, že to nedokáže. Nechala jsem se ovlivnit nejen svými strachy, ale i negativitou těch, kteří si myslí, že život se musí přežívat, že je už nic lepšího nečeká a že si prostě nezaslouží více.

Když mohou ostatní proč ne já ?

Já jsem se to ale rozhodla změnit. Rozhodla jsem se čelit svému strachu a jít
kupředu. Když mohou ostatní, proč ne já? Ptala jsem se. Začala jsem se tedy více soustředit sama na sebe, na své pocity a na své touhy, ne na touhy ostatních a na to co si ostatní myslí.

Imunní bariera

Vybudovala jsem si jakousi imunní barieru, a když jsem slyšela nějaký negativní názor, že tohle nemá smysl a nebo ať se vrátím na zem, usmívala jsem se jen a nenechala si vypudit své sny z mysli. Mám je tam stále a každý den dělám krůček k tomu, abych se k těm svým snům přiblížila. Stále lepší malý krůček, než žádný .

Zkrátka mezi tou bublinou negace, kterou jsem byla obklopena a která se ve mně ukrývala, jsem musela přijít na to, že když člověk změní myšlení, změní sám sebe. Vše začne vidět jinýma očima. Dokáže si vytvořit imunní obranný krunýř, proti negativním vlivům okolí a dokáže to, co on i ostatní považovali za nemožné.

V obklopení negativity 

Být ovlivněn negativitou je v dnešní době až moc jednoduché. Jsme tím obklopeni. V televizi nám sdělují samé špatné zprávy . Už od dětství nás známkují za úkoly a ukazují na to co jsme udělali špatně a nutí nás o sobě pochybovat. Pro nás je to však nejdůležitější období, kdy si právě své sebevědomí budujeme. Jsme obklopeni stresem a spěchem kolem nás a to vše na nás působí .

Každý jsme výjimečný

Není lehké si udržet jen roli optimisty a být stále na pozitivní vlně, ale na všem se dá pracovat. Důležité je být především sám sebou, nesrovnávat se s ostatními, porozumět svým pocitům a emocím. Nikdo na světě ti nebude rozumět lépe, než ty sám.

Každý jsme totiž original, každý jsme výjimečný.

Uvařte si teď teplý čaj a začtěte se do e-knihy ,,Jak ven z vězení minulosti“, ke které obdržíte hned 2 DÁRKY. KLIKNOUT ZDE>> E-KNIHA JAK VEN Z VĚZENÍ MINULOSTI

Věnuji se osobnímu rozvoji a síle pozitivního myšlení . Učím jak žít život s lehkostí, netrápit se nad zbytečnostmi a najít ten správný směr.  Můj příběh si přečtětě zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.