Cesta do svého nitra

Spojení se svým nitrem

Se svým nitrem se může spojit každý. Své nitro můžeš nazývat třeba duší, vesmírem, bohem, vyšším já, tak jak se ti to zamlouvá. Spojení se svým nitrem ti dokáže ukázat cestu v těžkých situacích. Pomůže ti cítit vnitřní klid, mír a lásku.

A stačí tak málo, zastavit se a jen být. Myšlenky, které běží jako na oběžné dráze nechat volně plynout, nezasahovat do nich, neanalyzovat je a cítit přítomnost.

Jen pokud budeš v souladu sama se sebou, budeš napojena na svůj zdroj, který tě svým vnitřním vedením povede v nejvyšším záměru dobra.

Úzkosti a deprese

Proč je ale tak těžké pobýt chvíli sáma se sebou a napojit se na svůj vnitřní svět? Proč vznikají časté pocity úzkosti a deprese? Proč často cítíme pocity frustrace a nenaplnění?

Je to proto, že z 95% věnujeme svou pozornost vnějšímu světu a pouze 5% tomu vnitřnímu.

Jsme obklopeni negativními zprávami. Jsme obklopeni tím, jak by vše mělo být, jak by vše mělo vypadat, jak bychom se měli chovat a co by jsme měli dělat. Ve škole jsme byli známkovaní, dodnes jsme posuzováni. Máme strach z nepřijetí a odsouzení, že jsme úplně zapomněli být sami sebou.

Nasazujeme si různé masky. Nepřijímáme sami sebe. Snažíme se zalíbit ostatním a neustále se porovnáváme.

Zapomněli jsme na naše vnitřní dary, na naší originalitu , přirozenost a potenciál, který vychází z nás samých – ne z masek, které si nasazujeme, abychom vyhověli ostatním, nebo proto abychom se zalíbili ostatním.

Vnímáme vnější svět a jeho požadavky na ideálního člověka.

Z toho všeho vzniká jen chaos. Ne-sebeláska, pocity méněcennosti, které jsou často zakryty falešnou maskou.

Tak, jak je třeba pečovat o své tělo zdravím pohybem a vyváženou stravou, je třeba i pečovat o svou mysl a duši.

Pokus se najít cestu do svého nitra, zahodit masky a být sama sebou.

Meditace

Spojení se svou duší k poslechu zdarma zde>>

Sleduj nás na sociálních sítí

Věnuji se osobnímu rozvoji a síle pozitivního myšlení . Učím jak žít život s lehkostí, netrápit se nad zbytečnostmi a najít ten správný směr.  Můj příběh si přečtětě zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.